KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776183
nr 1477 6183
Elsa Schultz-Moberger
(1879-1978), Sverige
Oljemålning, Sommarblomster vid fäbod. Signerad. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Elsa Schultz-Moberger, svensk bildkonstnär född 1879, död 1978.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:04:07
300 kr
1.200 kr
Elsa Schultz-Moberger
Läs mer om Elsa Schultz-Moberger